Rovniankova - odpad v podobe externej obývačky

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Miriam 10. mája 2019

Prosíme o odstránenie odpadu pri Kauflande v podobe exteriérovej obývačky.

10. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. O jeho doriešení Vás budeme informovať.

MÚ BA - Petržalka
15. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
predmetné znečistenie bolo lokalizované na parcele 1441/7, ktorej vlastníkom je Hlavné mesto Slovenskej republiky Bratislava, Primaciálne námestie 1, Bratislava, PSČ 814 99, SR.
Kto? Hlavné mesto Bratislava

MÚ BA - Petržalka
15. máj 2019

Michal Haman

Podnet bol preposlaný Magistrátu.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
16. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
17. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Podnet bol zaevidovaný na OŽP, po vykonaní rekognoskácie územia Vás budeme informovať o výsledkoch šetrenia.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
18. máj 2019

Jana P

rekognoskacia - prehliadka terénu, obhliadka možného miesta bojov; preskúmanie, prieskum. Prosim dalo sa to napisat nabuduce aj po slovensky? Tu komunikujete s beznymi obcanmi, nie s chodiacimi slovnikmi cudzic slov :-(
23. január 2020

Lucia B

A zial ziadna zmena.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania