Ružinovská-priechod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Barbora 09. mája 2019

Dobrý deň, chodník pre chodcov a cyklistov pozdĺž Ružinovskej ulice je prerušený výjazdmi napr. z ulic Jadrová či Polárna. Nie je tu ale naznačený priechod pre chodcov, hoci chodník za cestou ďalej pokračuje. Ďakujem

15. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v súčasnosti nie je na týchto miestach splnená jedna zo základných požiadaviek STN 736110 Projektovanie miestnych komunikácií a to osvetlenie navrhovaných priechodov. Preto tam priechody nie sú vyznačené.

Až v prípade vybudovania verejného osvetlenia bude možné prechod vytvoriť.
Verejné osvetlenie je v kompetencii spoločnosti Siemens.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
15. máj 2019

Barbora

pre admin: Bolo by mozne preposlat dany podnet spolocnosti Siemens? Dakujem
15. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Spoločnosť Siemens nerobí investičné akcie, je len prevádzkovateľom verejného osvetlenia v meste Bratislava.

Siemens Mobility, s.r.o.
15. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
22. október 2019

Barbora

Prosim o update k danemu podnetu. Dakujem
23. október 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve

Stanislav

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania