Ventúrska-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Ján 10. mája 2019

Fontána je znečistená a potrebuje nový náter.

13. máj 2019

Jerome

máj a fontána ani nie je v prevádzke?
20. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
váš podnet sme preposlali oddeleniu životného prostredia. O výsledku vás budeme informovať.

Oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto
23. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Vtáčiu fontánu na križovatke Panskej a Ventúrskej ulice sme začali renovovať. Renovácia spočíva vo vyčistení vnútorného priestoru fontány, v ktorom sa následkom opadaného náteru usadzovala špina. Taktiež bude fontána kompletne očistená od vodného kameňa a hrdze a následne opatrená novým náterom. Predpoklad ukončenia prác je piatok, 24.5.2019, v závislosti od počasia, ktoré nás včera v prácach pribrzdilo.


Oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto
28. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Vtáčia fontána je zrenovovaná.

Oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto
28. máj 2019

Jerome

HURA a vdaka za prilozene foto /ako dokaz :)/
05. október 2019

Ján

Fontána je pokazená volne vyteká voda s ventilu. Upchatý odtok.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania