Haburská-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Zucka Cintulova 09. mája 2019

Dobry den, prosim o kontrolu vozovky pozdlz skolok na Haburskej ulici, lebo sa tam vyskytuju nove vytlky. Dakujem za zabezpecenie opravy.

Cintulova

13. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

výtlk je zaradený do havarijných aj s poškodeným obrubníkom a bude opravený v najbližšej dobe.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
14. máj 2019

Andrej

snad tam pojde iny obrubnik, lebo takto opat dlho nevydrzi pod tarchou aut, ktore parkuju na chodniku a zliezaju z neho na tomto mieste. mozno by bolo vhodne upravit tento priestor tak aby rodicia skolkarov mohli zastat pri skolke, lebo je to pre nich velky problem zastat dalej a doviest deti do skolky peso. nevadi im, ze stoja na chodniku bez ponechania 1.5 m a este aj devastuju tento chodnik...doplacaju na to tak vsetci disciplinovani a platiaci dane...
14. máj 2019

Andrej

bolo by dobre zabezpecit aj bezpecnost chodcov, lebo 30kou sa jazdi len kde su retardery...na Tokajickej hned za skolkou oproti skole sa taktiez jazdi rychlo a nebezpecne hoci cez auta odparkovane na boku cesty nevidno vela a znecistuje to vzduch detom hrajucim sa v zahrade skolky...
14. jún 2019

Ladislav Čavaňák

Haburská -cesta-výtlk

Výtlky na viacerých miestach , ktoré sa stále zväčšujú .Je to oproti pravoslávneho kostola za bývalím mostíkom až po Haburskú 31 pred garážami.
14. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

výtlk pred škôlkou je opravený.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania