Rázusovo nábrežie-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Peter Oravec 10. mája 2019

Dlažba na Rázusovom nábreží sa začala rozpadávať. Prosím o opravu.

24. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
24. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet sme preposlali na investičné oddelenie. O výsledku vás budeme informovať.

Oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto
28. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Poškodenú dlažbu dáme čo najskôr opraviť.


Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. september 2019

Peter Oravec

Magistrát ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie magistrátu.
17. september 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
11. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

chodník bude opravený v priebehu novembra 2019.

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. október 2019

Peter Oravec

... možno.
04. november 2019

Peter Oravec

Zatiaľ bez zmeny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania