Zvončekova-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení
meno
Lenka Cíchová 09. mája 2019

Žľab na dažďovú vodu zo Zvončekovej ústi priamo na chodník na Potočnej. Chodník je počas dažďa plný vody, počas chladných mesiacov sa tvorí slušný ľad. Chodci musia často chodiť po strede vozovky, keď sa nechcú zamočiť alebo si zlomiť nohu. Treba to nejako inteligentne prerobiť.

17. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie na problematický žľab. Keďže sa jedná o stret ulíc v správe Mestskej časti (Zvončeková) a Magistrátu (Potočná), problém budeme riešiť v spolupráci s Magistrátom.

S pozdravom

MÚ – Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania