Haburská-chodník-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Obyvatel 09. mája 2019

Na Haburskej, za Reštauráciou u Deda, v pokračocaní chodníka z parku sa ocitne chodec v situácii, kedy pokračujúci chodník popri ceste je vraj súkromný pozemok, na ktorom su odparkované autá a postavený kontajner. Takže frekventovaný chodník končí slepo do cesty, predpokladám t.č určenej pre zásobovanie. Nie raz vzniká nepriechodná situácia pre kočík, bicykel, deti na bicykli kvôli zásobovaniu, kedy okrem nepriechodného chodníka (vraj súkromný pozemok) je zatarasená i cesta. Pre rozsiahle využívanie okolia spomínanou reštauráciou je zúžený i chodník pred reštauráciou. Žiadam samosprávu o riešenie nezmyselnej situácie v okolí reštaurácie u Deda.

10. máj 2019

Andrej

"podnikaju"
27. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

chceli by sme sa informovať, čo konkrétne v tejto situácii požadujete od mestskej časti.
Ďakujeme veľmi pekne.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
27. máj 2019

Obyvatel

pokracovanie chodnika
22. júl 2019

Nivy

cesta aj chodník vpravo je vo vlastníctve mesta. Súkromný pozemok je pod tými hnedými budovami na fotke, a asi 50-70 cm od nich smerom do cesty.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania