Neporiadok - Garáže Semianova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Matej Šebej 22. decembra 2013

Znečistené vjazdy do garáží - poprosím o odstránenie bordelu. Ďakujem.

25. január 2014

Matej Šebej

Neporiadok pri oboch garážach odprataný. Vďaka (aj za bonus v podobe vyčistenej ulice.).
27. január 2014

Marek Tettinger

Pekný deň,
podľa informácie z oddelenia životného prostredia bol odpad odstránený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania