Eisnerova-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

V riešení
meno
Alexander 09. mája 2019

Dobrý deň, za kotolňou na ulici Eisnerova leží zlomený strom. Je možné vysadiť miesto neho nový strom? Ďakujem.

13. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za informáciu o zlomenom stromčeku. Drevinu odstránime a miesto budeme evidovať pre vysadenie nového stromu počas jesennej výsadby stromov. Jarná výsadba je už ukončená. Túto jar pre nás Denova vysadila 59 stromov a niekoľko záhonov ruží na verejných priestranstvách. S ďalšou výsadbou budeme pokračovať na jeseň 2019.
Ďakujeme za pochopenie.
S pozdravom

Ing. Tatiana Ledényiová
referent výstavby a ŽP
MÚ DNV
29. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pracovníci Denovy stromček ošetrili a obviazali. Veríme, že "pacient" nám vyzdravie. V opačnom prípade dosadíme na jeho mieste na jeseň nový strom.
S pozdravom

Ing. Tatiana Ledényiová
referent výstavby a ŽP
MÚ DNV

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania