Neupratané lístie - Záborského

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Matej Šebej 22. decembra 2013

Poprosím o kompletné vyčistenie ulice Záborského od lístia v celej jej dĺžke. Ďakujem

01. január 2014

Miloslav

Pan Sebej, nic v zlom, ale to listie tam napadalo zo stromov na sukromnych pozemkoch. Asi by bolo vhodne urobit kampan u majitelov, nech si pozametaju pred "vlastnym prahom".
25. január 2014

Matej Šebej

Chcem sa poďakovať MČ za naozaj perfektné vyčistenie ulice - toto si predstavujem pod pojmom vyčistená ulica. Vďaka!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania