Na pántoch-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Monika Volekova 10. mája 2019

Vlastník súkromného pozemku stále nepokosil trávu a neošetruje stromy, podnet píšem opätovne! Pozemok je medzi ulicami Rybničná a Na Pántoch na území Bratislava- Vajnory.

17. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať. Vzhľadom na to, že riešenie tohto podnetu vyžaduje komunikáciu s majiteľom pozemku, prosíme o pochopenie a trpezlivosť.




Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory


14. jún 2019

Tereza Frešova

Dobry den chcela by som poprosit o poškodenie a zameranie sa na pravidelne kosenie zeleňe na trase katpatske námestie konečná električiek a ulicou na pantoch je to tu neustále zarastené už sa pomali ani nedá prejst cez chodníky Dakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania