Nefunkčné hodiny pred Istropolisom

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Karol Bujaček 23. decembra 2013

Aktuálny stav: Hodiny pred Istropolisom stoja/ukazujú nepresný čas.

Požadovaný stav: Hodiny ukazujú presný čas.

03. január 2014

Lana Bardová

no nezdá sa mi, že by starosta nemal dosah a dostatok kompetencií na to aby dosiahol nastavenie správneho času na hodinách, alebo kompletné odstránenie tejto dlhotrvajúco nefunkčnej opachy.
03. január 2014

stklk

je reklama playboya uprostred mesta dostatočne výnosná /a neviem, či legálna/ na sprevádzkovanie hodín????
03. február 2014

Karol Bujaček

Dnes hodiny ukazovali správny čas, zdá sa, že podnet je vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania