Hrebendova-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený

Na danej ulici je rezidencia nejakého veľvyslanca, aj čínske Velvyslanectvo kam chodia z celého Slovenska si vybavovať víza do činy a sa hanbím ked sa prechádzam po ulici a vidim jak je zanedbaná zeleň. Nepokosena tráva do výšky polovice plota. Vidiet ze mesto sa nestará o odľahlejšie časti centra mesta. Poprosim o zabezpecenie pokosenia. Dakujem

13. máj 2019

Jerome

a po týchto dažďoch bude ešte vyššia :(:(
15. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Hrebendova je už pokosená.

Oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto
15. máj 2019

Jerome

fotky by boli vhodne

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania