Štrk na detskom ihrisku na Majerníkovej 62

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Neriešený
meno
Michal K. 12. mája 2019

Na novom ihrisku na skolskom dvore sa pouzil velmi nevhodny strk, ktory sa roznasa po okoli a na chodniku je velmi nebezpecny. Uz roky sa na strk stazujeme na ihrisku "nad Billou", no tam sa vraj nemoze vymenit kvoli eurofondom. Preco sa teda dal znova aj sem?

12. máj 2019

Andrej

asi tam mal byť obrubník aby ten sa ten štrk nevynášal von
15. máj 2019

Radovana Straube

V sobotu 11.5. doobeda som štrk s deťmi pozmetala z chodníka, lebo som zrovna mala metlu v rukách kvôli čisteniu podstavcov pod lampy. Ale netuším ako dlho vydržal chodník čistý.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania