Vrak auta na najhlavnejšej Bystrickej ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Záhorská Bystrica

Vyriešený

Už je to takmer rok čo tento vrak stojí na rovnakom mieste a to na ul. Čsl. Tankistov, pol roka stal ešte s ŠPZ a teraz už aj bez nich, ale ani jeden pracovník MiÚZB ani mestskej polovodičov to za rok nevšimol

26. december 2013

Richter

A tiež si ešte nevšimli, že hore vyššie, pred krizovatkou "U Iváka" chýba dopravná tabuľa "hlavná cesta".
27. január 2014

gusto

Haló kompetentní... Stále ste si to nevšimli?
04. február 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Situáciu ohľadom odstaveného auta na ulici Čsl.tankistov sme preverili a momentálne sa ňou zaoberá mestská polícia.

Denisa Tirschelová
Referát výstavby a dopravy.
10. jún 2014

Hugo

Podnet vyriešený, vďaka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania