Hanulova-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený
meno
Monika 11. mája 2019

Dobrý deň

Ďakujeme za to, že ste nám vyčistili na dvore Hanulova 9 kanál,, ktorý bol upchatý. Chcem vás poprosiť o vyčistenie ďalších upchatých kanálov na ceste z odbočky vedúcej na dvor Hanulovej 9 popr ústrednom kontrolnom a skúšobnom poľnohospodárskom ústave. Jeden z nich je úplne vyplnený burinou, viď Obr. Aj ďalšie kanály sú plné starého lístia a počas silných dažďov tieto kanály nič nezachytia a voda sa doslovne leje dolu kopcom a zmýva už aj tak dosť zničenú cestu.

15. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie. K upchávaniu dažďových vpustí dochádza prirodzene nánosmi blata z prívalových dažďov, naviatím listov z okolitých stromov a prachu z premávky.

Dažďovú vpusť sme dali povrchovo prečistiť. Spravidla to postačuje. Situáciu budeme sledovať a ak by sa opakovala pristúpime k hĺbkovému prečisteniu kanála, ktoré zadáme dodávateľovi.

S pozdravom
Kto? odd. životného prostredia
Kedy? máj-jún 2019

Ing. Mária Smiešková
odd. životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.