Jána Smreka-Automobily-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

V riešení

Na parkovisku sa nachadza odhlasene vozidlo. V zmysle zakona nema co hladat na parkovisku a zaberat verejny priestor. Ziadame o odstranenie vozidla

13. máj 2019

Peter

V zmysle ktoreho zakona?? Tento problem je aj v inych mestskych castiach. Maximálna doba dočasného vyradenia evidovaného vozidla je 20 rokov, potom sa to miesto snad uvolni...
29. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, mestská časť požiada PZ o lustráciu majiteľa. Vlastník bude vyzvaný na odstránenie vozidla z verejného priestranstva.
S pozdravom

Ing. Tatiana Ledényiová
referent výstavby a ŽP
MÚ DNV
23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, majiteľ automobilu prisľúbil odstránenie automobilu do konca septembra. V prípade, ak ho v sľúbenej lehote neodstráni, budeme postupovať v zmysle platnej legislatívy.
Kto? majiteľ vozidla
Kedy? koniec septembra 2019

Mgr. Erika Labašková
referent organizačných vecí a podnikateľských činností
Mestská časť Bratislava-Devínska Nová Ves

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania