Hraničná-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Andrej 11. mája 2019

zlomena, zvalena znacka priechod pre chodcov + krizovatka + hlavna cesta.
znacka je aktualne polozena pri pridajni Terno

13. máj 2019

Iveta Takáčová

Už je z miesta úplne zlomená a opretá o budovu TERNO
13. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
05. jún 2019

Marek

značka prechodu pre chodcov už skoro mesiac vytrhnutá
06. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
07. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

oddelenie správy komunkácií podnet eviduje, je však v poradí medzi množstvom ostatných podnetov.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
12. jún 2019

Michal

to myslíte vážne že od 11.5 kedy bol tento podnet podaný nemali čas sa zastaviť? a to tam ta značka leží oveľa dlhšie. Asi čakajú kým si ju zoberú sociálne slabší spoluobčania a vyriešia to za nich.
17. jún 2019

Iveta Takáčová

Dobrý deň, je naozaj smutné, že po 6 týždňoch ešte nebol čas na znovu osadenie dopravnej značky.
25. jún 2019

Matej Mis

Stihne sa to este tento rok?
18. júl 2019

Michal

vypadá to, že tento už asi nie. mimochodom aj na gagarinke sú ďalšie značky v rovnakom štádiu.
12. august 2019

Michal

značka je preč, vie o tom aj oddelenie ciest a komunikácií? alebo to vyriešil slobodný občan odnosom do zberného centra? každopádne výzva vyriešená, ak nastal ten druhý prípad, tak sa daňový poplatníci zložia na novú značku. ďakujem za feedback ako to teda bolo a označenie za prípad vyriešený
13. august 2019

Ružinov - Prievoz

Problém s poškodenmi značkami sa asi nedostal do plánu Bratislava lebo toto je len v Prievoze asi 4 značka.
09. január 2020

Andrej

znacka stale chyba. O 200 metrov dalej na Mlynskych medzitym uz opravili 2 ohnute znacky.
Aky je v tom system???
22. február 2020

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Značka na danom mieste buce čo chvíľa chýbať už rok. Admin prosím o opätovné preposlanie samospráve aby sa už konečne rozhýbala. Ďakujem
04. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
24. marec 2020

Ružinov - Prievoz

podľa odpovede na 211tku bude značka osadená do konca marca tak sa nechajme prekvapiť či sa im to konečne podarí.
15. apríl 2020

Michal

nahlasene 11.5.2019! dnes je 15.4.2020! áno prešiel bez mesiaca ROK! toľko Energie a snahy občanov a Vy nie ste schopní.. myslíte, že nás to baví? ak sa budú riešiť veci takýmto štýlom, tak ďakujem pekne. Stanko pošlite kompetentným prosím! Ja aspoň symbolicky som značku dokreslil lebo TOTO JE fakt NA HAMBU 🙏
17. apríl 2020

Michal

to bola radosť keď som zbadal tú značku 😀 modlím sa nech tam vydrží stáť dlhšie ako sa riešil rento podnet! ďakujem-e v mene Ružinovčanov ✌️
17. apríl 2020

Ružinov - Prievoz

Neverím mali by sme si pri nej spraviť pamätné foto 😂
20. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa za dĺžku riešenia podnetu. Snažíme sa aby to už v budúcnosti neopakovalo a riešenie podnetov sa zrýchlilo.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania