Kopčianska-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Jerome 13. mája 2019

more modre :)

12. máj 2019

Jerome

Kopčianska, prečo automaticky systém opravil Kopčiansku na Bratskú?
13. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

za chybu sa ospravedlňujeme, problém nastal pri spárovaní údajov z databáz. Chyba bola odstránená.

S pozdravom

Martin Kollárik
Odkaz pre starostu
14. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. O jeho doriešení Vás budeme informovať.

MÚ BA - Petržalka
14. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
03. jún 2019

majo

Bože, toto tam snáď nikdy nezmizne? Magistrát co je?!!! Sú daňoví poplatníci z Kopčianskej snáď menejcenni?
07. jún 2019

Patrik

Každý deň jazdím do prace ispa na Kopčiansku 92 a cesta je v havarijnom stave okamžite ju opravte od čoho platíme cesnu daň mestu rozbitá cesta kanále sa pre padajú a keď zaprsi je tam jazero
17. jún 2019

Patrik

Okamžite už začnite opravovať tu cestu na kopcianskej 88 smer92 93 cesta je v havarijnom stave láskavo sa už zo buďte na magistráte hlavne ste zaspali 4roky... dokedy si budeme rozbíjať auta na tejto ceste
18. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

komentár bol upravený, prosíme užívateľov o dodržiavanie pravidiel slušnej diskusie.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
02. júl 2019

Máša

To si nikto neuvedomuje, že je to aj životu nebezpečné?
Viete o tom, že na zástavku MHD (je na fotke), ktorá ani nie je krytá a prší na nás, sa treba dostať okľukou?
Viete o tom, že pod tou mlákou nie je vidno prechod pre chodcov a že prechádzate krížom cez cestu, kade chodia kamióny, naložené stavebné autá z blízkej betonárky, súkromné autá len aby ste obišli?
Ako halóóó!!!
28. júl 2019

Jerome

admin, upozornite kompetentnych, prosím, že situácia je bez zmeny! pre cyklistov, chodcov nemožný prechod, autá sa brodia vodou.. od 14.mája je dlhááá doba!
04. august 2019

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
05. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
26. august 2019

Jerome

Jazero po kazdej burke,,, dazdi
03. september 2019

Patrik

Okamžite žiadam starostu aby vyriešil situáciu z vozovkov ma kópianskej ulici 88 smerom k firmám schenker Jcdecaux & Ispa scholff a iné firmy cesta je v havarijnom stave!!!!!!
03. september 2019

Jerome

admin, urgujte
08. september 2019

Jerome

admin, urgujte
08. september 2019

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný Magistrátu.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
24. september 2019

Patrik

Okamžite dajte opraviť cestu kazia sa nám nápravy Na autach😠😠😠Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený on
06. november 2019

SelfMan

Dnes som si tam rozbil auto. rocna zimna pnumatika a disk su znicene.
Ci aj dalsie casti, sa este dozviem.

https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/81541/kopcianska-cesta-rozbita-vacsi-usek
07. november 2019

SelfMan

Kopčianska-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Dnes 5.11.2019 prsalo a na mieste ako je fotografia z google street view sa nachadzala obrovka kaluz vody. Podobne ako v podnete
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/69508/kopcianska-cesta-znecistena
Ibaze este viac. Voda, neexistujuce osvetlenie, nakladne vozidlo v protismere a jama sa stala neviditelnou.
Vysledok? Znicena pneumatika, zniceny disk. Auto nepojazdne.

U koho si mozem uplatnit nahradu skody?
Jama tam je podla street view MINIMALNE od JULA 2018!!!, starsie zabery streetview ukazuju, ze tam boli vysypane kamene/strk. Evidentne tam je problem s kanalizaciou, do ktorej to vsetko vymyva.
PRECO to este nie je opravene?

PRECO je cela Kopcianska jeden nehorazny tankodrom?
Vyhovorka, ze tam jazdi tazka doprava tu neobstoji. Google street view je toho dokazom.
07. november 2019

Jerome

Magistrat Vam musi uhradit skodu
09. november 2019

SelfMan

@Jerome - obavam sa, ze tu skoncim s dlhym nosom. Vlastnikom cesty/pozemkov je SIPOX HOLDING a.s. (Majsky), ktory je uz roky v likvidacii. Je to "zem nikoho".

Inak suvisiaci podnet z roku 2013
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/3247/vytlky-a-nutna-go-cesty-kopcianska-petrzalka
10. november 2019

Jerome

veduca kancelarie starostu rok 2013

22. marec 2013
M. Podmajerska
Účelová komunikácia na Kopčianskej ulici sa nachádza na pozemku parc. č. 5833/2, ktorá je uvedená aj na Vami zaslanom výpise z listu vlastníctva č. 1552. Na tomto liste vlastníctva je uvedených spolu sedem pozemkov, medzi ktorými sú aj pozemky s parcelnými číslami 5830/4 a 5830/10. V časti B predmetného listu vlastníctva je uvedená Mestská časť Bratislava-Petržalka, avšak ako účastník právneho vzťahu – nájomca k vlastníkovi č. 1 – EURO SIPOX A.S. HOLDIG, ktorý je vlastníkom všetkých 7 pozemkov na LV č. 1552. Nájomný vzťah mestskej časti sa týka len pozemkov parc. č. 5830/4 a 5830/10.

Admin, ziadame odpoved od petrzalskeho uradu, resp.Magistratu, NECH objasnia...
Magistrat tvrdi, kde vedie MHD - cesrty patria pod Magistrat
10. november 2019

Jerome

RE: selfman

aj tak by som si ponechal dokumentaciu z havarie,pravnik by mohol poradit
22. december 2019

Jerome

admin, ozivte problem

chodec,cyklista nema sancu prejst cez priechod, nech sa uz Magi k tomu kompetentne vyjadri...co s tym urobi

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania