Námestie Eugena Suchoňa-strom-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Neriešený
meno
Martin 13. mája 2019

Chýbajúci strom na námestí Eugena Suchoňa.

15. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet sme preposlali odboru životného prostredia, ktoré preverí, či ide o zeleň v správe MÚ Bratislava-Staré Mesto. O výsledku a riešení situácie vás budeme informovať.

Oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto
02. máj 2021

Martin

Stále rovnaký stav.
16. august 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
31. august 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania