Parkovanie na trave

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Ziadam o kontrolu parkovania Mestskou policiou. Vozidla uplne znicili travu, to vsak neznamena ze ked ta trava tam teraz nie je ze parkuju legalne.

02. január 2014

Ernest

HAHAHA niekto si mysli,ze ak to tu zavesi na odkaz tak okamzite sa prihlasime firme co vybera za parkovanie a bude velky kseft. HAHAHA. Treba to tu vybetonovat,aby bolo kde parkovat. Kto si to da do volebneho programu?
05. január 2014

Mato

Parkuje sa tam preto, ze skratka nikde inde miesto nieje. Pokutami sa problem nevyriesi.
30. január 2014

Odpoveď samosprávy

Požiadali sme mestskú políciu o zvýšený dohľad na úseku porušovania dopravných predpisov v predmetnej lokalite. Podľa posledných informácií, pravidelné kontroly mestskej polície priniesli želaný efekt a parkujúce vozidlá sa tam objavujú už len ojedinele.

S pozdravom

Ing. Jana Pešková
prednostka miestneho úradu
Mestskej časti Bratislava - Rača
06. február 2014

Ernest

Tych policajtov tam na vas posiela tzv.starosta Pilinsky. Presne podla svojho volebneho hesla. BOJUJEM ZA VAS. Tak nezabudnite volit zelenych.
06. február 2014

Netro

to ze mate pravo na vlastnenie auta vam nadava pravo na parkovanie kde len chcete a zadarmo, sa zobudte
31. marec 2014

Michal odvedla

Ubratie uz aj tak zdevastovaneho kusu travnika nikomu neublizi a niekomu to pomoze v zaparkovani...kto teraz da do povodneho stavu ten travnik? Zase to zostane na prirode?
Nebudte zase vsetci v jednom prispevku len proti autam a za zelen a v druhom zase budete kritizovat, ze sa travnik nekosi a vyzera to neesteticky a alergie a odpadky su v travniku a pod.

Pokuty nikdy nic nevyriesili...obec by mala hladat riesenia pre svojich obyvatelov a tu vidim riesenim vytvorenie parkovacich miest na tomto useku.
06. apríl 2015

Netro

Problem nie je vyrieseny. Stale sa tu parkuje nelegalne na zeleni. Treba povolenie, zatravnovacky a znacku ak to ma byt oficialne parkovisko.
14. apríl 2019

Martin Uváček

S týmto parkovaním na zeleni sa očividne nič nedeje ani neplánuje diať. Políciu nikto nezavolá, lebo tam výlučne parkujú domáci z blízkych panelákov. Stav nezmenený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania