Jaskový rad-spomaľovač-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený

Rozbitý spomalovač na konci Jaskovho radu. Kusy z neho sa vaľajú po okolí. Ak potrebný, treba ho opraviť. Ak nie, tak odstrániť.

15. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu
20. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia investícií a verejného obstarávania je výmena spomaľovačov zaradená do plánu opráv, ktoré sa budú čoskoro realizovať.

Kancelária starostu
21. jún 2019

Martin U

Dnes som tadiaľ išiel a všetky spomaľovače na Jaskovom rade boli opravené, vrátane tohto. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.