Na pántoch-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Monika Volekova 13. mája 2019

Dopravne znacenie v krizovatke Rybnicna Na Pantoch niekto zlomil smerom k zemi. Akoby tam znacky neboli.

23. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
01. jún 2019

Martin Uváček

Tri pozrážané značky na križovatke Na pántoch a Rybničná.
07. september 2019

Martin Uváček

Značky sú stále neopravené.
10. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
12. september 2019

Monika Voleková

Tiež si poctivo všímam, že značky sú neopravene. Evidentne to nie je až taký vážny problém pre premávku v križovatke!
18. október 2019

Martin Uváček

Väčšina značiek bola opravená. Ostáva len jedna - výjazd smer Vajnory.
10. marec 2020

Martin Uváček

Výjazd sme Vajnory, tam stále chyba značka daj prednosť. Podnet ešte nie je vyriešený.
16. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

značku sme dali vyrobiť. O osadení Vás budeme informovať.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
22. apríl 2020

Martin Uváček

Konečne osadená aj posledná chýbajúca značka. Vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania