Mlynarovičova - rozložený tovar bráni v prechode

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Vinco 13. mája 2019

Chodnik od krizovatky Bosakova-Sudtekova k trhovisku Mlynatovicova s kocikom nepriechodny. Dovod rozlozeny tovar_oblecenie.

13. máj 2019

Vinco

Mlynarovičova-Verejný poriadok-iné

Zaberanie verejneho priestranstva trhovnikmi - predavajucimi na trhovisku Mlynarovicova. Medzi stolmi uzske ulicky, omedzeny pohyb kupujucich. Jefnoducho sa roztahuju mimo ptedajne stoly.
Vhodne urcit max.priestor.
Dakujem
14. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. O jeho doriešení Vás budeme informovať.

MÚ BA - Petržalka
20. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe Vášho podnetu sme miesto prešetrili na mieste. Po potvrdení časti Vášho podnetu sme vykonali rokovanie so zástupcom správcu trhu (Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalky)
s cieľom dosiahnutia nápravy vo veci spriechodnenia chodníkov a uličiek v lokalite trhu.
Zástupca správcu nás následne informoval, že vo veci vykonal písomne usmernenie pre predajcov, ktoré títo potvrdili podpisom a zároveň zabezpečí dôslednú dennú kontrolu povereným pracovníkom.

Kto? MP VPS

MÚ BA - Petržalka
21. jún 2019

Mária Halánová

Dobrý večer, chcem sa opýtať, či aj niekto vykonáva obhliadky na trhovisku, nakoľko bývam pri trhovisku, chodím tam skoro kazdý deň a šatstvo je stále rozložené mimo stánky... a tie provizórne plachty, z ktorých na kupujúcich tečie voda, keď prší... s tým by sa tiež mohlo niečo urobiť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania