Mikulášska-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Peter Oravec 13. mája 2019

Zničená odtoková mriežka na Židovskej, nebezpečenstvo úrazu. Prosím o opravu.

13. máj 2019

Jerome

fuj,ako odporne je pospreyovane celé mesto!
20. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
váš podnet sme preposlali inšpektorom verejného poriadku, ktorí upozornia správcu budovy, aby dali žľab do poriadku.

Oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania