Rybné námestie-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Peter Oravec 13. mája 2019

Vytrhnutý kôš a poškodená dlažba na Rybnom námestí pred hotelom. Prosím o opravu koša aj dlažby.

15. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
kôš aj s dlažbou je opravený.

Oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto
15. máj 2019

Peter Oravec

Ad Staré mesto:
Prečo ste to fotili z druhej strany, ako bola tá polámaná dlažba? Niečo zatajujete? Nuž, pôjdem sa tam pozrieť, lebo VÁM ja neverím ani nos medzi očami.
24. máj 2019

Peter Oravec

Takže presne, ako som si myslel, dlažba neopravená, aby nahrubo zaliata banálnym betónom. Neriešené, iba odfláknuté na úrovni starosti Starého mesta.
Samospráva ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie samospráve.
24. máj 2019

Peter Oravec

Takže presne, ako som si myslel, dlažba neopravená, aby nahrubo zaliata banálnym betónom. Neriešené, iba odfláknuté na úrovni starosti Starého mesta.
Samospráva ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie samospráve.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania