Svetlá-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Pozorovatel 13. mája 2019

Na krizovatke Tichej a Svetlej ul. je uz skoro 2 tyzdne prepadnuta vozovka pri kanalizacnej sachte.
Spravca komunikacie sice prepadlinu oznacil jednou smerovou doskou, ale zatial ju nezacal opravovat.

Pod okolitym este neprepadnutym asfaltom vznikla velka dutina, cela plocha nad nou by mala byt z dovodu bezpecnosti oznacena.

17. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet sme preposlali investičnému oddeleniu, o ďalšom postupe vás budeme informovať.

Oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto
23. máj 2019

Pozorovatel

@admin

Prepadnuta vozovka stale neopravena,
23. máj 2019

Pozorovatel

@admin

Prepadnuta vozovka je stale neopravena,
06. jún 2019

Pozorovatel

@admin
Mohol by spravca komunikacie, alebo BVS a.s. (kedze problem bude zrejme sposobeny kanalizacou) prepadlinu aspon riadne oznacit - ohradit, kedze sa pod asfaltom okolo diery nachadza velka dutina
07. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame zodpovednej inštitúcii.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
14. jún 2019

Pozorovatel

@admin
Je mesiac od nahlasenia podnetu.
Podnet je nevyrieseny, prepadlina sa stale zvacsuje a nie je PORIADNE oznacena !
Prosim poslat MU Stare Mesto
20. jún 2019

Pozorovatel

@admin
Ani po vyse mesiaci si spravca komunikacie nedal tu namahu, aby riadne vyznacil nebezpecnu prepadlinu
20. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
21. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v pondelok 24.6. začíname s opravou poškodenej komunikácie.

Oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto
03. júl 2019

Pozorovatel

@admin

Prepadnuta vozovka je uz opravena

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania