Trajánova-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rusovce

Vyriešený

Neuveritelne, takato skladka na chodniku od Svebskejk jazeru.

14. máj 2019

Brano Forgac

Antická-neporiadok a odpadky-čierne skládky

20. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Skládku odstránil m. p. Ruseko v súčinnosti s obyvateľmi blízkej lokality. Ďakujeme za podnet.

MČ Bratislava-Rusovce

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.