Brnianska-Dopravné značenie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Pozorovatel 14. mája 2019

Na Brnianskej pred krizovatkou na Patronke konare stromu prekryvaju dolezitu cast dopravnej znacky "Radenie sa v jazdnych pruhoch" - Zakaz vjazdu vsetkých vozidiel vo vyhradenom jazdnom pruhu.

15. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Národná diaľničná spoločnosť, a.s., Dúbravská cesta 14, Bratislava, PSČ 841 04, SR
15. máj 2019

Pozorovatel

@admin

Doslova bleskova reakcia samospravy ma uplne zaskocila...

Je mozne, ze sa vela veci zmenilo, ale podla mapoveho portalu https://mapy.bratislava.sk je Brnianska ul. v useku, kde sa nachadza spominana znacka v sprave hlavneho mesta.
16. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame zodpovednej inštitúcii.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
16. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetný úsek patrí Magistrátu hl. mesta SR Bratislavy.

S úctou

Tím NDS
16. máj 2019

Pozorovatel

Poprosim opat poslat na magistrat.
Dakujem
16. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame zodpovednej inštitúcii.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
17. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
21. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetné stromy boli orezané a tabuľu už nezakrývajú.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania