Prepadnutý kanalizačný vpust

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 01. októbra 2010

Chcem upozorniť na nebezpečný prepadnutý kanalizačný vpust v strede chodníka blízko pri vchode do materskej školy. Okrem toho, že je toto miesto nebezpečné pre chodcov i cyklistov, pôsobí veľmi neesteticky.

31. máj 2020

Martin Uváček

Skoro 10 rokov a žiadna reakcia na tento podnet!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania