Malý trh-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Dobry den, chcel by som Vas poprosit o opravu odpadkoveho kosa na zastavke Autobusova Stanica pri VUB banke a to premiestnenim kosa, ktory sa nachadza na uzkej ulicke poza zastavku ako je vidno chodci ho obchadzaju po trave a nicia travnik a samozrejme dodanim novej smetnej nadoby. dakujem

15. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania