Námestie hraničiarov - nedokončený chodník k Bille

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Martin 15. mája 2019

Dobrý deň, na Námestí Hraničiarov je už vyše roka nedokončený chodník smerom k Bille. Chýba dokončiť asi meter chodníka pri ceste. Je to hanba, že už tak dlho to ostáva nedotknuté. Prosím, dajte v čo najkratšom čase dokončiť chodník a odovzdať ho konečne do užívania. Ďakujem.

17. máj 2019

Jana P

len pre info - podla tejto zmluvy uverejnenej na stranke mesta boli prace na cykloceste predlzene do 31.5.2019.
https://zverejnovanie.bratislava.sk/vismo/dokumenty2.asp?id_org=700026&id=59139&p1=63792
Je tam aj priloha .- harmonogram prac, podla ktoreho je vidno, ze urcite prace podla harmonogramu tento rok neprebehli. Mozno je problem aj s vyrubom? (zda sa, ze povodny plan bol proste "vykosit" vsetky borovice na namesti Hraniciarov). Zachytila som aj informaciu, ze tam je problem s dodavatelom - takze som celkom zvedava ci je vobec jasny novy termin dokoncenia :-(
30. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o jeho doriešení Vás budeme informovať.




MÚ BA - Petržalka
30. máj 2019

Martin

To je hodne neurcite vyjadrenie. Aspon napiste, kedy date dalsie vyjadrenie, ci do 30 dni alebo kolko.
30. máj 2019

Jana P

to oni nikdy, zrejme je to slusna verzia odpovede "co ta do toho, ked to bude tak to bude" :-(

Inak predvcerom som sa docitala, ze termin sa presuva na 31.10.2019

https://zastupitelstvo.bratislava.sk/mestske-zastupitelstvo-hlavneho-mesta-sr-bratislavy-zasadnutie-30052019/bod-20/
(v prilohe hladajte slovo "Starohájska")

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania