Stachanovská-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Ružinov - Prievoz 15. mája 2019

Dobrý deň,
Medzi panelákmi Ružomberská/Hraničná sa nachádza vyschnutý strom prosím o jeho odstránene a nahradenie novým.
Ďakujem

30. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

suchú drevinu evidujeme, v súčasnom stave neohrozuje okolie a bude odstránená v mimovegetačnom období.


Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
06. jún 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň admin, prečo status uzavreté? Síce samospráva odpovedala, že strom neohrozuje okolie, ale tak isto potvrdila, že vykoná výrub len to bude až v mimovegetačnom období keď je možné robiť výrub? Mne osobne sa hodí status v riešení. Ďakujem za prípadne vysvetlenie.
06. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
máte pravdu, ospravedlňujem sa za chybu. Status mením na v riešení.
S pozdravom,

Petra Kňazeová
admin pre Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania