Povytŕhané káble z lámp

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Jakub 28. decembra 2013

Na Radlinského ulici pri STU sú na prinajmenšom dvoch lampách verejného osvetlenia takýmto spôsobom vytŕčajúce káble z malých skriniek. Obávam sa, že hrozí nebezpečenstvo kopnutia prúdom. Prosím o opravu.

29. január 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet, ktorý preverilo oddelenie dopravy miestneho úradu. Radlinského ulica patrí pod správu Magistrátu hlavného mesta SR Bratislavy, pod ktorého kompetenciu spadá aj verejné osvetlenie. Váš podnet sme preto preposlali kompetentným pracovníkom na Magistrát so žiadosťou o nápravu.

Alexandra Obuchová
Hovorkyňa
Referát komunikácie s verejnosťou
Mestská časť Bratislava-Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava
Tel.: +421 2 5924 6289
Fax.: +421 2 52920003
Mobil: +421 902 051 743
E-mail: alexandra.obuchova@staremesto.sk
www.staremesto.sk
www.facebook.com/staremesto.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania