Sasinkova-parkovanie-problémové


V riešení
meno
Andrej Poracký 15. mája 2019

Dobrý deň, platíme si rezidenčnú staromestskú parkovaciu kartu, napriek tomu na Sasinkovej ul., ktorá je celá (okrem niekoľkých rezervovaných miest) vyhradená pre tieto účely (rezidentov). Z veľkej časti ju "okupujú" dennodenne autá aj s inými, než bratislavskými ŠPZ-kami. Prečo v tejto lokalite neurobí samospráva konečne poriadok???
Dakujem

16. máj 2019

Xxx

A tie ine spz maju rezidencnu kartu na rezidencnom mieste?
24. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Príslušníci Exp. MsP BA I sa budú dopravnej situácii na tomto úseku venovať popri plnení ďalších služobných úloh aj naďalej.
V prípade, že občania majú podozrenie z páchania protiprávneho činu, môžu ihneď kontaktovať MsP na skrátenom telefónnom čísle 159. Na miesto oznamu bude vyslaná hliadka MsP, ktorá preverí oznámenie zo spáchania priestupku a v prípade jeho potvrdenia ho neodkladne vyrieši v zmysle platných právnych predpisov. Ak sa príslušníci MsP dozvedia o priestupku prostredníctvom webovej stránky, spravidla už uplynie veľký časový úsek a vodiči z miesta odídu, takže priestupok už nemôžu riešiť.
Ďakujeme za podnet.


ml. kom. Bc. Marcela Sabinová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania