Chýbajúce zábradlie na Dvořákovom nábreží

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Jakub 28. decembra 2013

Na Dvořákovom nábreží je na viacerých miestach chýbajúce kovové zábradlie. Ide o miesta, kde je balustráda prerušená malými výklenkami. Obávam sa, že hrozí nebezpečenstvo spadnutia. Prosím o opravu.

30. december 2013

Flavius

Taktiež si myslím, že by sa mali postarať o bezpečnosť. Mohlo by sa stať, že decko nepostrehne nebezpačie a ublíži si. Stať sa môže hocičo, ale dôležitejšie je byť predvídavý a nie čakať na poslednú chvíľu.
03. november 2020

Igor Polakovič

Pokial viem tato vec je uz davno vyriesena, nemam fotografiu ale opravilo sa to pocas rekonstrukcie nabrezia cca v 2017.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania