Lermontovova-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Jerome 15. mája 2019

Pri dažďoch zo strechy a správne nenasmerovanej odkvapovej rúry tečie voda prúdom na novoopravený chodník, autá a ľudí prechádzajúcich okolo. Treba upozorniť stavebníka

17. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
váš podnet sme preposlali inšpektorom verejného poriadku, ktorí ho preveria. O výsledku vás budeme informovať.

Oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto
18. máj 2019

Jerome

Milé komunikacne oddelenie, ked tam budu inspektori, nech sa pozru aj na toto /vid fotky- derava rura - potrubie, neprikryta skladka odpadu.../ prachom obtazuju okolie
18. máj 2019

Jerome

druha fotografia
21. máj 2019

Jerome

vcera po nedelnom nocnom dazde voda prudom na chodnik
22. máj 2019

Jerome

voda zo strechy sa priam leje na chodník, autá,ľudí
27. máj 2019

Jerome

ADMIN, urgujte, prosíme, Staré Mesto, akonáhle sa popoludní spustil dážď, voda prudom tecie na chodník, okoloidúcich a zaparkované autá
28. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
28. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
staviteľa sme na problém upozornili a požiadali o nápravu. Podľa našich informácií je potrebné vyčistenie odkvapových žľabov od holubieho guana.

Oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto
28. máj 2019

Jerome

a kedy vyčist ?, dnešná búrka A DNESNE PREHANKY dali chodníku,autám a okoloidúcim zabrat
28. máj 2019

Jerome

vyčistí stavebník?
23. jún 2019

Jerome

Staré Mesto, upozornite "stavebníka", nech si prikryje ten hnusny odpad, šíri sa z neho zápach a nech nepracuju od 6,30!!!
23. jún 2019

Daniela Vaskova

Pripadjam sa k tomu komentu, tam musi byt taky neskutocny bordel. Ako k tomu dojdeme my, obyvatelia, ze musime chodit a byvat okolo tejto skladky? To si nemozu plachtou aspon zakryt od ulice? To uz neriesim, ze musime nato pozerat z okna.
23. jún 2019

Jerome

Admin, ziadajte vyjadrenie aj Zivotneho prostredia, takto sa naklada s odpadom? Ta firma JASES rovnako postupovala v r.2014, dokonca ohrozila obyvatelov azbestom!
25. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
13. júl 2019

Jerome

Staré Mesto, bez zmeny, trvajte na doriešení! Prečo u Vás majú stavebníci také "pardony"??

pri včerajšom daždi tieklo zo strechy priamo na chodník, na chodcov a parkujúce auto z hornej rúry a z dolnej tiež!
13. júl 2019

Jerome

admin, vyzvite Staré Mesto, nech konečne dorieši túto stavbu!
20. júl 2019

Jerome

admin, urgujte Stare Mesto, pocas a po vcerajsej burke voda prudom stekala na okoloiducich a auta...je viac ako dva mesiace od podnetu, nic sa nevyriesilio!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania