Blumentálska-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Uzavretý
meno
Slavomira Molnarova 16. mája 2019

Neohladuplnost jedneho sofera sposobila hlboku ryhu v novom buducom travniku a znecistenie okolia.

16. máj 2019

Martin U

toto je vrchol
16. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet preposielame na TSSM, so žiadosťou o úpravu budúceho trávnika. Bez fotografie vodiča, žiaľ, nedokáže mestská časť vyvodiť žiadne dôsledky.

Oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto
16. máj 2019

Slavomira Urbanova

Samozrejme. Nebola som toho priamym svedkom, takze fotku sofera zial nemam.
16. máj 2019

Xxx

Toto je vysledok zjednosmernenia, pozdl parkovania a rampy..... Dufam ze su vsetci spokojny len dufam ze tam nebude horiet P. S. Tie ostrovceky su tam nato aby castejsie vstupovali chodci do cyklochodnika?
17. máj 2019

Andrej

ani z ambulancie si toto nemozu dovolit robit...nech radsej zastanu na ceste...ked nevadi ,ze ini vodici stoja kade tade, kde blokuju premavku (napr. Stefanikova) alebo pred Vazovovou-skola, tak sanitka moze urcite radsej stat na ceste ako na chodniku, tak ako to vidno na foto...to nie je v blizkosti ziadna "emergency" plocha na ceste alebo pri bytovke, kde sa bezne nesmie stat? urcena prave pre taketo pripady?
17. máj 2019

Martin U

Koľaje na fotke boli zarovnané ale cca 150 m viac k Blumentalu sú ďalšie ako sanitka vyšla na chodník. Tie treba tiež upraviť.
21. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
opätovne preposielame TSSM.

Oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto
21. máj 2019

Martin U

Rozjazdené miesto.
02. júl 2019

Martin U

Už je to v celku zarovnané.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania