Hnijúce lístie - Vajnorská

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Matej Šebej 28. decembra 2013

Prosím o vyrozumenie správcu chodníka aby odstránil dané lístie. Ďakujem.

29. január 2014

Marek Tettinger

Pekný deň,
podľa informácie z oddelenia verejného poriadku bolo lístie odstránené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania