Bebravská-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
meno
Henrieta 16. mája 2019

Dobry den prajem, prosim odstranit ciernu skladku na rohu ulic Bebravska a Ciernovodska, kde bolo v minulosti schodisko nad garaze. Dakujeme.

17. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Preveríme ho a budeme Vás informovať, pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská
18. máj 2019

Henrieta

Odstranene, dakujeme.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania