Poškodený obrubník - križovatka Riazanská/Kukučínová

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Matej Šebej 28. decembra 2013

Prosím o opravu poškodeného obrubníka a chodníka. Vďaka.

17. február 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet bol odoslaný na príslušné oddelenie správy komunikácií, ktoré po posúdená závažnosti situácie a v prípade vyčlenenia dostatočného množstva finančných prostriedkov z rozpočtu zabezpečí opravu obrubníka.


Mgr. Marek Papajčík
Oddelenie marketingu a vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
08. august 2015

Matúš Čupka

Obrubník bol vymenený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania