Belianska-Cesty a chodníky-iné


Uzavretý

zakaz vjazdu a aut odparkovanych ako v Avione...co robia mestsky policajti na BA Nove Mesto???

17. máj 2019

Obcan

To parkovisko je tam x rokov. Nerozumiem tomuto podnetu. Zbytocny.
17. máj 2019

Martin U

Cca dva týždne je tam zákaz vjazdu a parkovať sa tam už nedá. Ale nerozumiem, prečo pán Palo radšej nevytočil 159, aby týchto vodičov, čo najskôr poriešili.
17. máj 2019

Tim

Ziadne parkovisko tam nie je a v podstate ani nikdy nebolo.
17. máj 2019

Palo

volal som na 159... je tam znacka zakaz vjazdu s povolenim... bol to len podnet ze ci sa s tym nieco bude robit do buducnosti :-)
17. máj 2019

Andrej

je to drzost, dobre ze ste to zverejnili...bez razneho zakroku bude ignoracia a porusovanie prebiehat dalej,,,delikventi -recidivisti ,ktori porusuju pravidla by mali prist o vodicak, resp. poslat ich na zopakovanie pravidiel cestnej premavky...
20. máj 2019

Michal

na margo toho preco hnet volat/nevolat 159 a pod, pytam sa preco by mal slusne zijuci obcan tejto krajiny robit neustale "natieraca/boznaka" policii ci uradom? nestaci ze si riadne plati dane, robi odvody a nechova sa rovnako ako ti ostatni? nema policia za ulohu robit obchodzky a starat sa o poriadok a dodrziavanie pravidiel a nie len cakat az im niekto zavola?
20. máj 2019

Palo

samozrejme mas absolutnu pravdu, ale nasi policajti a obzvlas mestský cakaju ked niekto zavola, napise atd.... je to tak a skoro tak lahko nebude inak.
24. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Príslušníci Exp. MsP BA III popri plnení ďalších služobných úloh, zamerajú svoju činnosť aj na riešenie dopravnej situácie Belianskej ulici v Bratislave, za účelom zamedzenia páchania priestupkov týkajúcich sa protiprávneho státia vozidiel.
V prípade, že občania majú podozrenie z páchania protiprávneho činu, môžu kontaktovať MsP na skrátenom telefónnom čísle 159. Na miesto oznamu bude vyslaná hliadka MsP, ktorá preverí oznámenie zo spáchania priestupku a v prípade jeho potvrdenia ho neodkladne vyrieši v zmysle platných právnych predpisov. Ak sa príslušníci MsP dozvedia o priestupku prostredníctvom webovej stránky, spravidla už uplynie veľký časový úsek a vodiči z miesta odídu, takže priestupok už nemôžu riešiť.
Ďakujeme za podnet.



ml. kom. Bc. Marcela Sabinová
03. jún 2019

Michal Ondrasek

Je pravda , ze je tam zakaz vjazdu ale dlhe roky bol len od casti kde su bufety. Len pred nedavnom presunuli znacku nizsie a bez akehokolvek upozornenia pripadne doplnkovej znacky. Co jed dost divne, lebo ak idete autom na kolibu, tak prerusovana ciara na ceste v podstate ide priamo do zakazu vjazdu. To som este nezazil asi nikde. Mozno riadne oznacenie ciest by tiez pomohlo. Na druhej strane, dolne parkovisko je v katastrofalnom stave. Suhlasim, ze auta nemaju co robit v oddychovej zone, avsak zmenit jednu znacku a potom pokutovat obcanov tak ako to bolo v tomto pripade - len pre zaujimavost par dni po zmene znacenia tam zbierali pokuty 3 hliadky naraz - super. Chodim na kamzik kazdy den uz 8 rokov a tato cast je casto pre mesto zabudnuta. Som rad, ze mesto zacalo riesit situaciu s parkovanim avsak z mojho pohladu trosku nestandardne.
14. jún 2019

Kamzik

Cesta na Kamzík-parkovanie-problémové

Opakované nerešpektovanie dopravného značenia zákazu vjazdu!!!
Stav na Kamzíku 13.6.2019

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania