Černyševského - preplnený kôš

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Preplnene kose v okoli Cernysevskej ulici, stava sa to casto, dakujem

21. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. O jeho doriešení Vás budeme informovať.



MÚ BA - Petržalka
27. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Obsluha koša bola zabezpečená prostredníctvom Miestneho podniku verejnoprospešných služieb Petržalka.
Odpadové koše môžu byť prechodne preplnené, a to najmä po víkendovom období, keď sa obsluha košov nevykonáva. Podobné situácie sa snažíme riešiť obratom, stačí nám znečistenie nahlásiť.

Kto? MP VPS

MÚ BA - Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania