Karola Adlera-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený
meno
Mirka 19. mája 2019

Dobry den,
areal SPSE ma betonovu plochu, ktora sa vyuziva ako parkovisko. Prijazdova cesta k nemu je cez chodniky a bohuzial si niektori vodici skracuju trasu cez travnik - po dazdivych dnoch ako boli v poslednych dnoch vznikaju kolaje a blato ide aj na chodnik.
Chapem, ze sofer to ma jednoduchsie cez travu, preto by sa tam mohli dat nejake dlazdice ako sa davaju na parkoviska, ze tam moze rast aj trava. Pripadne nejake ine riesenie, nech to nevyzera ako na fotkach.
Dakujem.

23. máj 2019

Obcan_z_BA

Milá pani, odporúčam vyhotoviť video záznam a zavolať MP. Inak sa to tí ľudia, študenti? "nenaučia".
Trávnatá plocha rozhodne nie je určená na prejazdy vozidlami to by už na strednej škole mohli vedieť. A keď to robia pracovníci školy, učitelia tak to je ešte horší príklad. Každopádne je jasné, že ani jeden tam nebýva.
31. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Rokujeme s vedením SPŠE Karola Adlera a ich zriaďovateľom BSK o vybudovaní zodpovedajúceho prístupu do areálu školy. Tento stav nie je v poriadku, na druhej strane vstupovať tam niekade musia. Autá zamestnancov, ktoré zaparkujú v areáli uvoľnia miesta na parkovanie pre rezidentov a preto tam riadny príjazd časom bude vybudovaný.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ Dúbravka
31. máj 2019

SelfMan

Nuz, podla google streetview pretrvava tento stav uz roky. vid: https://bit.ly/2KeGvCI
Na druhej strane, je tam znacka zakazu vjazdu a nie su na nej ziadne vynimky.
(neviem realny stav k dnesnemu dnu)
01. jún 2019

Obcan_z_BA

Pán Bagar, kde je napísané že sa musí vstupom porušovať zákon?
A kde je napísané že zamestnanci musia parkovať v areáli zamestnania?
Keby sa muselo autami prechádzať cez detské ihrisko tiež sa to povolí lebo nejako sa tam tie auta musia dostať?
19. september 2019

Odpoveď samosprávy

Na predmetné miesto boli po dohode osadené parkové lavičky brániace prejazdu vozidiel a predovšetkým poskytujúce pohodlné miesto pre oddych chodcov.

Ing. Mária Smiešková
odd. životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania