Eisnerova-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Dušan Kohout 18. mája 2019

Dobrý deň,

na ceste do DNV tesne pred križovatkou do DNV je veľký výtlk.

Prosím Vás o jeho opravu.

Ďakujem.

19. máj 2019

Psickar

Ten výtlk je hrozný, podnet treba preposlat na magistrát keďže spravuje komunikáciu
19. máj 2019

Miša

To nieje ani vytĺk ... ale poriadny výtresk :o(
21. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
23. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
výtlk sa nachádza na komunikácii - VU III/00244, koniec úseku pred odbočením k železničnému podjazdu smer Eisnerova, pri krajnici. Vyspravenie výtlku sme objednali u nášho zmluvného dodávateľa dňa 16.05.2019.

S pozdravom


Oddelenie správy komunikácií
Hlavné mesto SR Bratislava
02. jún 2019

Psickar

Výtlk opravený
02. jún 2019

Miša

Áno, potvrdzujem a chválim. Síce to trvalo viac než 2 týždne, ale výtresk je už vyplnený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania