Košická-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 18. mája 2019

Už mesiac číha na motoristov tento ozrutný výtlk!

19. máj 2019

atómové digitálky

Škoda ,že si nepridal aj širokorozvetvenú rodinu, more menších sestier a bratov ,tam všade naokolo
21. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
23. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Na základe Vášho podnetu, ktorým ste sa na nás obrátili o opravu komunikáci na Košickej ulici Vám oznamujeme, že stav chodníka v našej správe máme zmapovaný. Oprava komunikácie už bola zaradená do plánu opráv výtlkov na rok 2019 .

S pozdravom


Kto? Opravu vykoná dodávateľska firma na základe zmluvy s Mag. HL.mesta SK Bratislava
Kedy? Do 2 týždňov

MAG - OSK a SČ - RSUPK
Zach
04. jún 2019

Anonymný užívateľ

Zatiaľ nič.
Výtlk rastie a rastie a po okolí lietajú kusy asfaltu!
04. jún 2019

atómové digitálky

Ó ,nerýp ,nehodný ,už tam urobili kolo teho čáru. Isto sa čosik chystá. Ale čo bude s ostatnými 73 ďurami naokolo ,ta neznám
10. jún 2019

Anonymný užívateľ

Konečne ten kráter zaplátali.
Dokonca aj menšie výtlky na Košickej. Avšak véééľmi lajdácky!
Už nechcú investovať - však to zatiahne J&T a ich električková trať.
21. júl 2019

Anonymný užívateľ

Podnet vyriešený - viď foto z 10. júna 2019

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania