Antolská - znečistené krajnice

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Martin Nýdr 18. mája 2019

Prosím o strojové vyčistenie krajníc (večer, alebo cez víkend ráno) na komunikácii v majetku hl. mesta ležiacej na pozemku hl. mesta (parc. č. 2848/4). Komunikácia je majetok hl. mesta, neodovzdaná OSK a nezaradená do údržby. Je to zlá vizitka hl. mesta, ide o frekventovanú komunikáciu slúžiacu aj ako prístup k nemocnici. prosím aj o vyčistenie zanesených dažďových vpustí.

20. máj 2019

Jerome

už je koniec mája, milé mesto a Vy ste ešte mysľou a činmi v zime
21. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania