Cesta mládeže-schody-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Vyriešený
meno
Kamzik 20. mája 2019

Poškodené drevené schody na nadchode nad cyklotrasou na bežeckom chdoníku zdravia na Kamziku v lese a celá konštrukcia sa stáva nebezpečnou, nakoľko je neudržiavaná a začína chátrať...

25. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet a upozornenie na problém. Schodíky opravíme a skontrolujeme aj stav lávky, hneď ako to bude kapacitne možné (momentálne prebieha komplexnejší monitoring a oprava najviac navštevovaných rekreačných areálov Partizánska lúka, Kamzík, horáreň Krasňany. Ďakujeme za pochopenie a ospravedlňujeme sa za dočasné komplikácie.
Kto? Mestské lesy
Kedy? August 2019

Marek Páva, Mestské lesy v Bratislave
09. august 2019

Kamzik

opravené a natreté... vyriešené... ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania