Námestie slobody-vertikálna značka-neaktuálna

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený

Rekonštrukcia Bjornsonovej ulice bola ukončená niekedy v októbri 2018. Teraz je máj 2019 a pred poštou ma Námestí slobody sa stále váľa pohodená značka o uzávere ulice spolu s jej základom. Nikomu to nevadí?

20. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet sme preposlali oddeleniu dopravy. O výsledku vás budeme informovať.

Oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto
20. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dopravná značka aj s podstavcami bola odstránená.

Oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto
20. máj 2019

Martin U

Vďaka, ale škoda že pol roka to nikoho netrápilo.
20. máj 2019

Martin U

Podnet je po dnešku vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania