Miletičova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Beta 20. mája 2019

Dobrý deň,
auto s EČV a neplatnou TK a EK je pri bytovom dome č. 67 dlhodobo odstavené bez pohybu a zbytočné zaberá verejný priestor.

Ďakujem za riešenie, resp. posunutie podnetu príslušným orgánom.

21. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
14. júl 2019

Edita Višvaderova

Ako sa rieši tento podnet?
Vozidlo je stale na mieste
14. júl 2019

Edita Višvaderova

Podotykam ze vozidlo uz nema špz
14. júl 2019

Edita Višvaderova

A este druha foto
15. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
15. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
13. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dňa 8.8.2019 sme vykonali obhliadku a vozidlo sa na uvedenom mieste nenachádzalo.

S pozdravom

Oddelenie životného prostredia
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania